Проведите распуст у музеју

1.фебруар @ 12:00-10.фебруар @ 13:30

Проведите распуст у музеју!

Током зимског распуста, од 1 до 10 фебруара, Дечији музејон припремио је програм за наше најмлађе посетиоце од 5 до 11 година у коме ће они моћи да уживају, стварају, истражују и уче.

Породични програм Градска кућа

Драга децо,

поведите у музеју – Градској кући, маму, тату, баку, деку или старијег брата или сестру и проведите незаборавне тренутке откривајући како је некада живела градска породица у Лесковцу. Кроз обилазак поставке Градске куће, уз помоћ дизајниране публикације, забављаћете се трагајући за предметима, бојити, повезивати појмове  и проводити пријатне тренутке у Музеју.

Термини за пријаву:

Петак 2. фебруар од 12 до 13 часова

Уторак 6. фебруар од 12 до 13 часова

Петак 9. фебруар од 12 до 13 часова

Музејска радионица “Музејонски играњац“

Време које деца проведу у Дечијем музејону  биће посвећено слободној игри деце која ће у складу са својим интересовањима сама бирати дидактичке и креативне материјале за рад, читати књиге или играти друштвене игре. Материјал (слагалице, домине, игра мице, трагови културе и сл.) је осмишљен тако да деци приближи културну баштину Лесковца и околине и да кроз игру уче.

Термини за пријаву:

Среда 7. фебруар од 12 до 13:30 часова

Субота 10. фебруар од 12 до 13:30 часова

Сви наведени програми су бесплатни.

Дођите да се дружимо заједно. Број места је ограничан на 20 детета и пријава је обавезна.

Заинтересовани посетиоци се могу пријавити музејском педагогу путем мејла или на телефон:

Александри Стојановић Станковић

sandra1985le@gmail.com