ИГРАЈ СЕ И САЗНАЈ НЕШТО НОВО

Збирка радионица из Музеја

ИГРАЈ СЕ И САЗНАЈ НЕШТО НОВО – Збирка радионица из Музеја

Научили смо да је музеј место забаве, место у коме кроз игру учимо о прошлости, стога је музеј у Лесковцу припремио Збирку радионица из Музеја. То је публикација која представља скуп музејских радионица које се налазе у сталној понуди музеја.

Она је бесплатна и свој примерак можете преузети у Музеју или на нашем сајту. Прегледајте је, одаберите радионицу, позовите пријатеље и дођите да се играмо!

Подсетимо, музејске радионице представљају посебан педагошки програм који се годинама примењује у раду са децом основношколског и старијег предшколског узраста. Народни музеј у Лесковцу негује вишедеценијску традицију рада са децом.

Посету музеју можете заказати позивом на број 016/212975 или путем мејла nmleskovac@gmail.com.