ПРОЈЕКАТ ХЕТЕРОТОПИЈА

Хол на улазу у Музеј

ПРОЈЕКАТ ХЕТЕРОТОПИЈА

ПРОЈЕКАТ ХЕТЕРОТОПИЈА – Хол на улазу у Музеј

Полако се приближавамо дану свечаног отварања и промоцији резултата насталих реализацијом Интеррег-ИПА ЦБЦ програма  Бугарска – Србија 2014-2020 и пројекта „Хетеротопија“ .

Док чекамо да нам понедељак 26.07.2021. године дође, ми пишемо о још једном резултату овог пројекта.

На самом улазу у музеј пажњу скреће приступна рампа и новоуређени хол. Реч је о активности која предвиђа реконструкцију и санацију улаза и приземља музеја и стварање услова за туристичку презентацију културне баштине града Лесковца.

Опремљен уређеним информационим центром, простором за одмор и изложеним експонатима, хол у приземљу музеја је добио нови, савременији изглед.

26.07.2021. године, трг испред музеја у 21 час

Видимо се!

*** Активности  су развијене у оквиру пројекта број: ЦБ007.2.11.224 „Хетеротопија“, који финансира Интеррег-ИПА ЦБЦ програм Бугарска – Србија 2014-2020. Садржај пројекта искључива је одговорност општине Ботевград и Народног музеја Лесковац и ни на који начин не може одражавати ставове Европске уније или Управног тела Програма.