ОБАВЕШТЕЊЕ

Home / Вести / ОБАВЕШТЕЊЕ
ОБАВЕШТЕЊЕ

Бесплатан улаз за посетиоце преко 60 година

Народни музеј у Лесковцу обавештава све старије суграђане, да ће у знаку обележавања месеца старијих особа у периоду од 17 – 31. октобра улаз у објектима Народног музеја у Лесковцу (Главна зграда и Градска кућа) бити бесплатан за посетиоце од 60 година и старије.
Месец октобар посвећен је бризи о старијим људима, и уважавање демографских трендова и социјална инклузија старијих особа од пресудне су важности за креирање одрживе урбане средине која промовише једнакост, благостање и просперитет заједнички за све грађане.
Радно време музеја је од 10-20 часова, док Градску кућу можете посетити у периоду од 10 до 15 часова.
За више информација и пријаву већих група контактирајте Александру, музејског педагога.
Контакт:
Александра Стојановић Станковић